clab2

آزمایشگاه های جامع و مرکزی

cat 01

مرکز توسعه فناوری های پیشرفته

bioolab2

آزمایشگاه تحقیق و توسعه فناوری زیستی

NanoLab

آزمایشگاه تحقیق و توسعه فناوری نانو

مرجع غذایی

آزمایشگاه مرجع مواد غذایی

آزمایشگاه محاسبات سنگین


logo-Shaa

text-shaa

 

labsnet

  • مرکز توسعه فناوری های پیشرفته (شهید چمران) در راستای ضرورت ایجاد ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه در فضایی بالغ بر 3000 مترمربع از سال 1396 فعالیت خود را در حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد آغاز نمود.این مرکز دارای 1000 مترمربع فضای آزمایشگاهی، 700 مترمربع فضای اداری و 1300 مترمربع فضای عمومی می باشد.
 شبکه آزمایشگاه های دانشگاه فردوسی مشهد  IMG 5304  شبکه آزمایشگاه های دانشگاه فردوسی مشهد

 

  • ماموريت اين مرکز كمك به ارتقای سطح كمی و كيفی خدمات صنعتی دانشگاه به نهادهای بيرونی است. هم اکنون در این مرکز واحدهای تحقیق و توسعه صنایع و شرکت ها مستقر می باشد. همچنین آزمایشگاه های مستقر در مرکز توسعه فناوری های پیشرفته با بهره گیری از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و جدید ترین متد و استاندارد های روز دنیا آماده ارائه خدمات در زمینه های علمی،پژوهشی و تحقیقاتی در جهت حل مسائل علمی و تسهیل ارتباط سازنده با صاحبان صنایع،پژوهشگران،شرکت های مستقر در مرکز توسعه فناوری های پیشرفته ، مراکز رشد و دانشجویان در زمینه های فناوری نانو،فناوری زیستی،فناوری اطلاعات و الکترونیک می باشد.
  • در همين راستا مرکز توسعه فناوری های پیشرفته (شهید چمران) آماده همكاری با صنعتگران و صاحبان كسب و كار در زمينه های گوناگون می باشد.